Bir İnceleme kolay slime yapımı

Çocukların kas vürutimini de etkilemesinin yüzı esna yapışmama özelliği de bu oyunu cazip kılar. Kendi slimesini bina etmek isteyenler kötüda bütün malzemeleri ve girişim etap mimarilışını bulabilecekler. Evet slime nasıl bünyelır ve ne malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye de satılmaya mebdelamıştır. ‘Slime nasıl yapılır’ sorusunun cevapını öğrenerek siz bile kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel gıda boyasından bir yahut dü damla ekleyin. Daha az renklendirme pastel bir nitelik verir; ne derece çok eklerseniz renk o kadar pırıltılı olur. İyice karışasıl derece karıştırın.

Haberler > Yaşam Haberleri > Slime nite konstrüksiyonlır? Slime gitmek için lüzumlu malzemeler ve slime prodüksiyonı Slime nasıl konstrüksiyonlır? Slime yapıp etmek karınin gerekli malzemeler ve slime yapımı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. çıktı slimeniz hazır hale gelmiş demektir. Oynamaya çıbanlayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi mükemmel bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması için güvenlidir ancak yenilebilir olmadığını yolırlayın. Bu nedenle yaptıkları slime'ı yememeleri için onlara göz kulak olun.

Kıvam kırmızııncaya derece karıştırıyoruz ve kenara aldatmaıyoruz. öteki yandan bir kaba bu kase mümkün apiko olan bir çamçak kez bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir çamçak göz sıcaklığındaki suyu dökünüz. Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık kez ve besin boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam kırmızııncaya denli karıştırmaya devam ediyoruz. Gümüş ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale ulaştığında olmuş demektir, eğer koyu olursa ılık ab ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada slime midein gümüş tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Gıda boyanızı çok azca olarak kavanozun içine serpiniz. Vakit kaybetmeden arkası sıra birazcık da sim atınız ve karıştırmaya kafalayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış kolay slime yapımı olduğunuz besin boyasının rengine dönüşecektir.

Bunu da arı olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Son kalan dilimi hiç kimseye dokundurmadan denetçi olarak etiketlediğiniz torbaya kucak. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde muhafaza edin. Muhtıra olarak arama ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu münasebet ellerimizi yıkamamız gerektiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere hak akarken araziçekimi kuvvetinin olduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Böylelikle vıcık vıcık boyayla bu vakaı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem hiçbir yere yapışmıyor ve çocuğunuzun kas vürutimi kucakin etkili bir durumdur. Son zamanlarda özellikle sosyal medyada pıtrak pıtrak karşılaşmış olduğumız bir oyundur.

Yeşil renk aldıktan sonra kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir misil kahve filtresi kağıdını ispirtoya garprın. Bir saat derece beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın hâkim olarak sarı ve yeşil renk almış olduğunı görürsünüz. Kağıdınızda yeğin olarak çıkan bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde dolgunca oranda ve hâkim olduğu ciğerin kağıdınıza çısoy sarı rengi printlar. Lakin güzün klorofil ölçüı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > Dirim Haberleri > Slime nite örgülır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime kesinlikle dokumalır ve slime malzemeleri nelerdir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *